Номер напів люкс

Вартість 2 060 грн

Забронювати номер

Готель «Алькор» – це територія затишку, комфорту, витонченості та приємного відпочинку. Ви відпочиваєте, а ми робимо Ваш відпочинок максимально приємним та комфортним. Саме для любителів комфорту та простору в готелі передбачено номери категорії «НАПІВЛЮКС» – великі та зручні, розташовані на верхніх поверхах готелю, номери передбачають простору спальню з великим двоспальним ліжком, коридор, ванну кімнату та робоче місце. У кожному номері: необмежений доступ до мережі Wi-Fi, міні-бар, сейф, супутникове ТБ, система клімат-контролю, телефон, фен, халат, тапочки, рушники, косметичний набір Загальна площа номеру: 34 кв. м.


ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ ВКЛЮЧАЄ:

➣ СНІДАНОК В РЕСТОРАНІ ГОТЕЛЮ ➣ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЛІКАРЯ-ТЕРАПЕВТА ➣ КОРИСТУВАННЯ БЮВЕТОМ МІНЕРАЛЬНИХ ВОД ➣ БЕЗКОШТОВНИЙ wI-fI НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ГОТЕЛЮ ➣ ПАРКУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ НА ТЕРИТОРІЇ ГОТЕЛЮДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

➣ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 6 РОКІВ В ОДНОМУ НОМЕРІ З ДОРОСЛИМ– БЕЗКОШТОВНО. ➣ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 3 РОКІВ– БЕЗКОШТОВНО. ➣ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 3 ДО 12 РОКІВ – ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПО ОКРЕМОМУ ТАРИФУ. ➣ ПРОЖИВАННЯ НА ДОДАТКОВОМУ МІСЦІ МОЖЛИВЕ У ВСІХ КАТЕГОРІЯХ НОМЕРІВ, ОКРІМ STANDARD SINGLE. ➣ ПРОЖИВАННЯ З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ ПЕРЕДБАЧЕНЕ. НАДАЄТЬСЯ ПО ОКРЕМОМУ ТАРИФУ.РОЗРАХУНКОВИЙ ЧАС

➣ ЗАЇЗД – З 14:00 ГОД., ВИЇЗД – ДО 12:00 ГОД. ➣ У ВИПАДКУ РАННЬОГО ЗАЇЗДУ (З 06:00 ГОД.), АБО ПІЗНЬОГО ВИЇЗДУ (ДО 21:00 ГОД.) ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПОЛОВИНА (50%) ВАРТОСТІ ВІД 1 (ОДНІЄЇ) ДОБИ ПРОЖИВАННЯ. ➣ У ВИПАДКУ РАННЬОГО ЗАЇЗДУ (ДО 06:00 ГОД.), АБО ПІЗНЬОГО ВИЇЗДУ (ПІСЛЯ 21:00 ГОД.) ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПОВНА ВАРТІСТЬ 1 (ОДНІЄЇ) ДОБИ ПРОЖИВАННЯ. ➣ В ГОТЕЛІ ПЕРЕДБАЧЕНО 100% ОПЛАТУ ЗА ПРОЖИВАННЯ В ДЕНЬ ЗАЇЗДУ.
Оберіть свій

Комфортний

Номер & Люкс

Для Вас ми пропонуємо декілька типів номерів та апартаментів для різніх цілей, просто оберіть в якому Ви хочете зупинитись.